Lodě - Nejslavnější lodě na vysouvacích stránkách pro zvídavé cestovatele

Kód: 7267463

Úplný název:

Lodě - Nejslavnější lodě na vysouvacích stránkách pro zvídavé cestovatele (kol.):

Autor a popis:

Junior, 32 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
240 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Vydejte se na fantastickou plavbu námořní historií od raných vikinských výprav po pirátské loupežné galeony, od nešťastného Titaniku po moderní mateřské letadlové lodě. Vysuňte stránky a otevřete okénka, abyste se mohli podívat do nitra nejrozmanitějších plavidel a sledovat slavné námořníky, průzkumníky a dobrodruhy, jako byli Kryštof Kolumbus, Roald Amundsen, ale třeba i pirát Blackbeard (Černovous). Kniha také popisuje velké úspěchy námořní techniky a lidské vytrvalosti, mezníky historického vývoje a nejznámější námořní cesty. To vše přibližuje mnoha obrázky a nákresy a jistě tím zaujme každého, kdo má rád dobrodružství, obdivuje neohrožené mořeplavce a chce se dozvědět víc o zámořských objevných cestách i pirátských nájezdech a poznat velké zámořské parníky.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Lodě - Nejslavnější lodě na vysouvacích stránkách pro zvídavé cestovatele do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Lodě - Nejslavnější lodě na vysouvacích stránkách pro zvídavé cestovatele.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Lodě - Nejslavnější lodě na vysouvacích stránkách pro zvídavé cestovatele (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Lodě - Nejslavnější lodě na vysouvacích stránkách pro zvídavé cestovatele bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Lodě - Nejslavnější lodě na vysouvacích stránkách pro zvídavé cestovatele doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Fotografie

 
Knihkupectví / Umění / Fotografie / Lodě - Nejslavnější lodě na vysouvacích stránkách pro zvídavé cestovatele