Audio CD: Lou Fanánek Hagen: Tak to bylo, tak to je.... - CDmp3 (Čte David Matásek)

Kód: 3600483

Úplný název:

Audio CD: Lou Fanánek Hagen: Tak to bylo, tak to je.... - CDmp3 (Čte David Matásek) (Hagen Lou Fanánek):

Autor a popis:

Hagen Lou Fanánek, Radioservis, 0 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
232 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Oblíbená "záchodová knížka", kterou autor vydal v r. 1995 ve svém nakladatelství Hagen a Veselý se v r. 2007 dočkala reedice a prodalo se jí téměř 15 000 kusů. Nyní přichází jako "zvukonosič", aby zpestřila noční jízdy za volantem i cesty do školy v prostředcích veřejné dopravy posluchačům všech věkových kategorií.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Lou Fanánek Hagen: Tak to bylo, tak to je.... - CDmp3 (Čte David Matásek) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Lou Fanánek Hagen: Tak to bylo, tak to je.... - CDmp3 (Čte David Matásek).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Lou Fanánek Hagen: Tak to bylo, tak to je.... - CDmp3 (Čte David Matásek) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Lou Fanánek Hagen: Tak to bylo, tak to je.... - CDmp3 (Čte David Matásek) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Lou Fanánek Hagen: Tak to bylo, tak to je.... - CDmp3 (Čte David Matásek) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Audioknihy / Audioknihy pro dospělé / Audio CD: Lou Fanánek Hagen: Tak to bylo, tak to je.... - CDmp3 (Čte David Matásek)