Lounsko a Dolní Poohří 58. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky

Kód: 8689921

Úplný název:

Lounsko a Dolní Poohří 58. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky (kol.):

Autor a popis:

S & D Nakladatelství, 296 stran, jazyk - CZ, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
62 Kč (89 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Na sv. území zasahují na Lounsko sopečné vrcholy Českého středohoří s dominantním Házmburkem, na jihu jej vyplňuje kopcoviý Džbán. Roviny při řece Ohři si vychutnají cyklisté a stejně jako pěší turisté zde objeví mnoho půvabných a zajímavých míst. Mezi historickými městy vynikají Louny, Postoloprty, Libochovice, Budyně nad Ohří a Terezín. Na své si přijdou botanici, vzácné stepní rostliny kvetou na slunných stráních vrchů Raná, Milá a dalších, v nivě Ohře se dochovaly zbytky lužních lesů s bohatým bylinným podrostem sasanek, ladoněk, bledulí, podléšek a dalších, oblast Džbánu je přechodovým územím mezi teplomilnou a lesní květenou.
Vymezení popisované oblasti: Most - Bečov - Třebívlice - Třebenice - Lovosice - levý břeh Labe po Roudnici nad Labem - Mšené-lázně - Peruc - Líský - Mšec - Řevničov - Krupá - Tuchořice - Havraň - Most.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Lounsko a Dolní Poohří 58. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Lounsko a Dolní Poohří 58. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Lounsko a Dolní Poohří 58. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Lounsko a Dolní Poohří 58. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Lounsko a Dolní Poohří 58. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Průvodce po Česku

 
Knihkupectví / Náš svět / Průvodce / Průvodce po Česku / Lounsko a Dolní Poohří 58. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky