Lovci smrti - Historie Protidrogové brigády očima jejího velitele Jiřího Komorouse

Kód: 2061008

Úplný název:

Lovci smrti - Historie Protidrogové brigády očima jejího velitele Jiřího Komorouse (Komorous Jiří JUDr.):

Autor a popis:

Komorous Jiří JUDr., Naše vojsko, 272 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
104 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.11.2017 dopoledne. 
 

Drogy byly, jsou a budou. Zůstává otázka jejich dopadu na společnost. Máme překonat problém tím, že se ho pokusíme řešit, anebo ho zvládneme řádným šlehem svinstva, které nás od něj odvede? Máme se trápit nad mizérií naší existence, anebo na ni zapomenout pilulí, jež nás zavede stranou? Mimochodem, při různých šárách jsem zaznamenal, že v obydlích drogově závislých byl vždy ucpaný záchod. První znamení posunutých priorit.
Autor knihy plk. JUDr. JIŘÍ KOMOROUS, dlouholetý šéf Národní protidrogové centrály služby kriminální policie a vyšetřování ČR, čtivou formou přibližuje nelehké počátky jejího vzniku a budování, ale také nás seznamuje s řadou akcí, zaměřených na potírání drog v České republice. Na mnoha příkladech ukazuje, jak droga dokáže absolutně rozložit osobnost jedince.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Lovci smrti - Historie Protidrogové brigády očima jejího velitele Jiřího Komorouse do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Lovci smrti - Historie Protidrogové brigády očima jejího velitele Jiřího Komorouse.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Lovci smrti - Historie Protidrogové brigády očima jejího velitele Jiřího Komorouse (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Lovci smrti - Historie Protidrogové brigády očima jejího velitele Jiřího Komorouse bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Lovci smrti - Historie Protidrogové brigády očima jejího velitele Jiřího Komorouse doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Lovci smrti - Historie Protidrogové brigády očima jejího velitele Jiřího Komorouse