Lovec přízraků - Vraždy, které šokovaly republiku

Kód: 7425223

Úplný název:

Lovec přízraků - Vraždy, které šokovaly republiku (Markovič Jiří, Šulc Viktorín): Vraždy, které šokovaly republiku

Autor a popis:

Markovič Jiří, Šulc Viktorín, Epocha, 464 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
247 Kč (359 Kč)
  / ks  
koupit
 

Byly to výjimečné a výjimečně kruté případy. Když kriminalisté poprvé stáli na místech vražd, nad zuboženými těly obětí, připadal jim neznámý pachatel jako vzdálený přízrak. Jako monstrum s nepochopitelným myšlením a ještě zvrácenějším konáním... Jaká byla realita? Profesionální dráha policejního vyšetřovatele a šéfa pražské mordparty Jiřího Markoviče je lemována především sexuálními vraždami. Případ pětinásobného vraha Hojera či kauza tzv. spartakiádního škrtiče Straky vstoupily už na beztak výrazně zkrvavělý piedestal historie české kriminalistiky. Markovič ale také řešil brutální vraždu v hodkovičském lese - ta svého času inspirovala scénáristu Jaroslava Dietla, stejně jako pozměnila učebnicové kánony o předpokládaném pachatelově profilu. Dozvíme se také nelítostnou pravdu o dvojnásobné vraždě v Prokopském údolí. O vraždě v restauraci U dvou koček, jež vyústila v soudní maratón. O psychopatu Vocáskovi, prvním doživotním odsouzenci, který se dnes snaží prodrat na svobodu. Navštívíme místa činu, pitevny, psychiatrická zařízení... Zasvěceným průvodcem nám bude Lovec přízraků.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Lovec přízraků - Vraždy, které šokovaly republiku do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Lovec přízraků - Vraždy, které šokovaly republiku.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Lovec přízraků - Vraždy, které šokovaly republiku (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Lovec přízraků - Vraždy, které šokovaly republiku bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Lovec přízraků - Vraždy, které šokovaly republiku doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Lovec přízraků - Vraždy, které šokovaly republiku