Audio CD: Lovestory ve výtahu a dalších 77 povídek z fleku - CDmp3

Kód: 7403000

Úplný název:

Audio CD: Lovestory ve výtahu a dalších 77 povídek z fleku - CDmp3 (Čermák Miloš): a dalších 77 povídek z fleku 6 hod. 46 min.

Autor a popis:

Čermák Miloš, Radioservis, 0 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
139 Kč (179 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Lovestory ve výtahu a dalších 77 povídek z fleku je nejnovějším počinem jednoho z nejznámějších českých novinářů a odborníka na on-line média - Miloše Čermáka. Jedná se o Čermákovu první audioknihu, kterou si navíc i sám namluvil. Původním plánem Miloše Čermáka bylo napsat každý den jednu krátkou povídku. Některé dny vynechal a některé povídky nebyly krátké, ale záměr se podařilo splnit. Všechny byly publikovány v den, kdy vznikly. Z původních 100 povídek bylo do titulu vybraných nejlepších 78. Všechny spojuje humor, zamyšlení nad současným světem a především nadhled.

celkový čas 6 hodin 46 minut
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Lovestory ve výtahu a dalších 77 povídek z fleku - CDmp3 do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Lovestory ve výtahu a dalších 77 povídek z fleku - CDmp3.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Lovestory ve výtahu a dalších 77 povídek z fleku - CDmp3 (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Lovestory ve výtahu a dalších 77 povídek z fleku - CDmp3 bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Lovestory ve výtahu a dalších 77 povídek z fleku - CDmp3 doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy

 
Knihkupectví / Audioknihy / Audio CD: Lovestory ve výtahu a dalších 77 povídek z fleku - CDmp3