Lunární zahrada - Práce na zahradě ve správnou dobu, V Harmonii s rytmy Měsíce i přírody

Kód: 2492027

Úplný název:

Lunární zahrada - Práce na zahradě ve správnou dobu, V Harmonii s rytmy Měsíce i přírody (Paunggerová Johanna, Poppe Thomas):

Autor a popis:

Paunggerová Johanna, Poppe Thomas, Ikar, 328 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
207 Kč (259 Kč)
  / ks  
koupit
 

Krásná a zdravá zahrada nevyžaduje příliš mnoho úsilí. Je třeba si jen vybrat správnou dobu pro jednotlivé činnosti a postupovat v souladu s přírodou. V této knize najdete praktické rady a pokyny pro správnou volbu doby setí, sázení i sklízení, jak se zbavit zbytečné namáhavé práce, jak účinně potírat škůdce, jak zachovat zdravou půdu, aby se vaše zahrada stala malým rájem.

Nahlédnout do Lunární zahrada - Práce na zahradě ve správnou dobu, V Harmonii s rytmy Měsíce i přírody Nahlédnout do Lunární zahrada - Práce na zahradě ve správnou dobu, V Harmonii s rytmy Měsíce i přírody

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Lunární zahrada - Práce na zahradě ve správnou dobu, V Harmonii s rytmy Měsíce i přírody do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Lunární zahrada - Práce na zahradě ve správnou dobu, V Harmonii s rytmy Měsíce i přírody.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Lunární zahrada - Práce na zahradě ve správnou dobu, V Harmonii s rytmy Měsíce i přírody (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Lunární zahrada - Práce na zahradě ve správnou dobu, V Harmonii s rytmy Měsíce i přírody bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Lunární zahrada - Práce na zahradě ve správnou dobu, V Harmonii s rytmy Měsíce i přírody doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Lunární zahrada - Práce na zahradě ve správnou dobu, V Harmonii s rytmy Měsíce i přírody