Lupiči nedobytných pokladen - Výbor z detektivních povídek českých spisovatelů 19. a počát

Kód: 2425029

Úplný název:

Lupiči nedobytných pokladen - Výbor z detektivních povídek českých spisovatelů 19. a počát (kol.):

Autor a popis:

Knižní klub, 280 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
79 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.9.2017 dopoledne. 
 

Devět povídek známých i méně známých českých spisovatelů 19. a počátku 20. století patří k prvním ukázkám detektivního žánru u nás a představuje zajímavou směs přístupů a stylů, z nichž se postupně vyvinul dosud oblíbený detektivní žánr.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Lupiči nedobytných pokladen - Výbor z detektivních povídek českých spisovatelů 19. a počát do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Lupiči nedobytných pokladen - Výbor z detektivních povídek českých spisovatelů 19. a počát.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Lupiči nedobytných pokladen - Výbor z detektivních povídek českých spisovatelů 19. a počát (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Lupiči nedobytných pokladen - Výbor z detektivních povídek českých spisovatelů 19. a počát bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Lupiči nedobytných pokladen - Výbor z detektivních povídek českých spisovatelů 19. a počát doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Česká klasická literatura

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Česká literatura / Česká klasická literatura / Lupiči nedobytných pokladen - Výbor z detektivních povídek českých spisovatelů 19. a počát