Lužické a Žitavské hory 64. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky

Kód: 8689954

Úplný název:

Lužické a Žitavské hory 64. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky (kol.):

Autor a popis:

S & D Nakladatelství, 306 stran, jazyk - CZ, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
63 Kč (89 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.11.2017 dopoledne. 
 

Lužické hory leží při severní hranici s Německem, nejvyšším vrcholem je Luž (793 m n. m.). Průvodce malebným krajem navazuje na již vydané svazky č. 3 Jizerské hory, č. 63 Frýdlantsko, č. 42 Ještěd a Podještědí, č. 56 Českolipsko a č. 14 České (Českosaské) Švýcarsko. Představuje vrchy s nádhernými kruhovými výhledy, pískovcové a čedičové skály s pozůstatky skalních hradů, hluboké lesy, roubenou a hrázděnou architekturu ve vískách na jejich úpatí, města Krásná Lípa, Nový Bor, Kamenický Šenov, Česká Kamenice, jablonné v Podještědí jako ideální východiště k pěším nebo cyklistickým výletům. V r. 1976 byla vyhlášena Chráněná krajinná oblast Lužické hory se sídlem v Jablonném v Podještědí. Součástí průvodce je i několik atraktivních výletů za hranice - do Žitavských hor. Vstupenky a poukázky, dárek od obchodních partnerů, připojené k publikaci, jsou platné až do konce r. 2013!
Vymezení popisované oblasti: Uhelná - Bílý Kostel nad Nisou - Rynoltice - Jablonné v Podještědí - Cvikov - Svor - Nový Bor - Kamenický Šenov - Česká Kamenice - Dolní Chřibská - Krásná Lípa - Rybniště - Dolní Podluží. V Německu a v Polsku: Waltersdorf - Žitava - Sieniavka - Bialopole - Uhelná.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Lužické a Žitavské hory 64. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Lužické a Žitavské hory 64. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Lužické a Žitavské hory 64. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Lužické a Žitavské hory 64. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Lužické a Žitavské hory 64. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Mapy

 
Knihkupectví / Náš svět / Mapy / Lužické a Žitavské hory 64. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky