Lymfotaping - Terapeutické využití tejpování v lymfologii

Kód: 2710182

Úplný název:

Lymfotaping - Terapeutické využití tejpování v lymfologii (Kobrová Jitka): Terapeutické využití tejpování v lymfologii

Autor a popis:

Kobrová Jitka, Grada, 136 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
254 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.3.2018 dopoledne. 
 

Lymfotaping přináší žádaný a efektivní doplněk ke standardní léčbě otoků. Autoři se tentokrát specificky zaměřují na možnost ovlivnění lymfatického a s ním úzce souvisejícího kardiovaskulárního systému pomocí lymfotapu. Kniha nabízí rekapitulaci a rozšíření potřebných znalostí tejpování tak, aby čtenáři byli schopni plynule navázat aplikací lymfotapu.

Obsah se zabývá problematikou poúrazových a pooperačních otoků, ale také lymfedémy, včetně možnosti alternativních drenážních cest lymfotapem. Pozornost je věnována i ošetření jizev.

Kniha je primárně určena pro lymfoterapeuty z řad rehabilitačních lékařů, fyzioterapeutů, ergoterapeutů, zdravotních sester, masérů a jiných lékařských a nelékařských odborníků. Dále je vhodná pro studenty, a to zejména nelékařských bakalářských a magisterských oborů specializujících se na zdravotnictví.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Lymfotaping - Terapeutické využití tejpování v lymfologii do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Lymfotaping - Terapeutické využití tejpování v lymfologii.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Lymfotaping - Terapeutické využití tejpování v lymfologii (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Lymfotaping - Terapeutické využití tejpování v lymfologii bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Lymfotaping - Terapeutické využití tejpování v lymfologii doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdravotnictví

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Zdravotnictví / Lymfotaping - Terapeutické využití tejpování v lymfologii