Audio CD: Mach a Šebestová - komplet 5 CD (Čte Petr Nárožný)

Kód: 5640927

Úplný název:

Audio CD: Mach a Šebestová - komplet 5 CD (Čte Petr Nárožný) (Macourek Miloš): Komplet obsahuje 5 CD

Autor a popis:

Macourek Miloš, SUPRAPHON, 0 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
425 Kč (532 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.3.2018 dopoledne. 
 

Mach a Šebestová, žáci třetí B., pes Jonatán a kouzelné sluchátko se Miloši Macourkovi, Petru Nárožnému, hudebnímu skladateli Luboši Fišerovi a malíři Adolfu Bornovi opravdu povedli. Směsice fantastických, okamžitě realizovaných nápadů v kombinaci s každodenní praxí devítiletých školáků, kořeněná pobaveným humorem dospělého vypravěče, je zábavná pro všechny věkové skupiny posluchačů.

V kompletu pěti CD se dozvíme, co všechno díky kouzelnému sluchátku, jež plní každé přání, zažijí spolužáci Mach se Šebestovou za dobrodružství. O prázdninách například jede Mach s rodiči k moři a druhý Mach, rozdvojený kouzlem sluchátka, se Šebestovou a Jonatánem k dědečkovi. Na cestách navštíví s Jonatánem Hollywood, závodí v Africe s domorodým kouzelníkem nebo se potápějí u Havajských ostrovů či v Amazonce. V historii trochu zamíchají dějinami, zaviní mimo jiné Napoleonovu porážku u Waterloo či zachrání český národ před vládou Horáčka s Pažoutem. Komplet všech dobrodružství Macha a Šebestové dokládá, co všechno zmůže kouzelné sluchátko, když jej ovládají dvě chytré děti z třetí B.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Mach a Šebestová - komplet 5 CD (Čte Petr Nárožný) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Mach a Šebestová - komplet 5 CD (Čte Petr Nárožný).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Mach a Šebestová - komplet 5 CD (Čte Petr Nárožný) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Mach a Šebestová - komplet 5 CD (Čte Petr Nárožný) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Mach a Šebestová - komplet 5 CD (Čte Petr Nárožný) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy

 
Knihkupectví / Audioknihy / Audio CD: Mach a Šebestová - komplet 5 CD (Čte Petr Nárožný)