Machiavelli pro mámy - Zásady úspěšné vladařky aneb Jak vychovávat děti

Kód: 2492476

Úplný název:

Machiavelli pro mámy - Zásady úspěšné vladařky aneb Jak vychovávat děti (Evansová Suzanne):

Autor a popis:

Evansová Suzanne, Ikar, 224 stran, jazyk - CZ, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
199 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 20.10.2017 dopoledne. 
 

Inspirativní kniha o poměrně netradičním způsobu výchovy. Autorka, upracovaná matka čtyř dětí, se jednoho dne rozhodne, že už má dost hlučných neposlušných potomků, a v zoufalství vyhledá pomoc u italského filozofa Machiavelliho. Tento geniální stratég, jehož proslavily především výroky „účel světí prostředky“ a „je lepší být obáván nežli milován“, sice žil na přelomu 15. a 16. století, ale Suzanne záhy pochopí, že i v životě moderní manželky a matky mají jeho metody své přednosti.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Machiavelli pro mámy - Zásady úspěšné vladařky aneb Jak vychovávat děti do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Machiavelli pro mámy - Zásady úspěšné vladařky aneb Jak vychovávat děti.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Machiavelli pro mámy - Zásady úspěšné vladařky aneb Jak vychovávat děti (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Machiavelli pro mámy - Zásady úspěšné vladařky aneb Jak vychovávat děti bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Machiavelli pro mámy - Zásady úspěšné vladařky aneb Jak vychovávat děti doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Machiavelli pro mámy - Zásady úspěšné vladařky aneb Jak vychovávat děti