Made in Sweden - Příběh nejvynalézavějšího a zároveň nejbezohlednějšího gangu, jaký kdy Šv

Kód: 2425101

Úplný název:

Made in Sweden - Příběh nejvynalézavějšího a zároveň nejbezohlednějšího gangu, jaký kdy Šv (Roslund Anders, Thunberg Stefan):

Autor a popis:

Roslund Anders, Thunberg Stefan, Knižní klub, 568 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
359 Kč (449 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.9.2017 dopoledne. 
 

Všechno si natrénovali. Vteřinu po vteřině. Každý pohyb. Žádný svědek nebude schopen říct, co se vlastně stalo, žádný policista nebude schopen najít jedinou stopu. Když se třem bratrům před mnoha lety rozpadla rodina, stmelilo je to dohromady. Leo, Felix a Vincent - na tato tři jména už nikdy nezapomenete. Made in Sweden je román o nejbezohlednějším a současně nejvynalézavějším gangu, který kdy Švédsko zažilo. O bankovních lupičích, kteří přišli odnikud. Ale také o jedné rodině, sourozenecké lásce, která nezná hranic a o otcích a synech. O skutečnosti, která se stává fikcí - Made in Sweden je příběh volně inspirovaný činností takzvaného Vojenského gangu, který působil ve Švédsku v 90. letech.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Made in Sweden - Příběh nejvynalézavějšího a zároveň nejbezohlednějšího gangu, jaký kdy Šv do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Made in Sweden - Příběh nejvynalézavějšího a zároveň nejbezohlednějšího gangu, jaký kdy Šv.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Made in Sweden - Příběh nejvynalézavějšího a zároveň nejbezohlednějšího gangu, jaký kdy Šv (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Made in Sweden - Příběh nejvynalézavějšího a zároveň nejbezohlednějšího gangu, jaký kdy Šv bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Made in Sweden - Příběh nejvynalézavějšího a zároveň nejbezohlednějšího gangu, jaký kdy Šv doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Thrillery

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Thrillery / Made in Sweden - Příběh nejvynalézavějšího a zároveň nejbezohlednějšího gangu, jaký kdy Šv