Magická Praha - Průvodce s nejmodernější technikou po nejtajemnějších zákoutích staré Prah

Kód: 7359392

Úplný název:

Magická Praha - Průvodce s nejmodernější technikou po nejtajemnějších zákoutích staré Prah (Kudláčková Michaela): QR pruvodce

Autor a popis:

Kudláčková Michaela, Metafora, 104 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
62 Kč (89 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.10.2017 dopoledne. 
 

Praha je doslova a bez nadsázky magické město. Magie je tu všude. Pověsti se mísí s dějinami v elixíru, jaký by nenamíchali ani ti nejslavnější alchymisté. Pojďme se tedy společně podívat na místa, kde se prý dodnes prohánějí duchové. Na strašidla přitom doopravdy věřit nemusíme - stačí, když se dáme okouzlit závanem tajemna zakletého snad do všech pražských kamenů, koutů a uliček.

S putováním po stopách prastarých příběhů vám ovšem pomůže nejnovější technika.

Jak na to? Lehce. Vezměte mobil, vyfoťte QR kód v knížce a vzhůru na cestu po nejmagičtějších místech našeho hlavního města.

A co všechno v tomhle neobvyklém průvodci naleznete?
* Obrázky obyvatel tajemných zákoutí.
* Pověsti a legendy, které se k nim vážou.
* Adresu, GPS souřadnice a dopravní spojení, které vás nasměrují a dovedou na místo, kde se tajuplné příběhy odehrály.
* Krásné fotografie, abyste si mohli ověřit, že jste opravdu u cíle.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Magická Praha - Průvodce s nejmodernější technikou po nejtajemnějších zákoutích staré Prah do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Magická Praha - Průvodce s nejmodernější technikou po nejtajemnějších zákoutích staré Prah.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Magická Praha - Průvodce s nejmodernější technikou po nejtajemnějších zákoutích staré Prah (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Magická Praha - Průvodce s nejmodernější technikou po nejtajemnějších zákoutích staré Prah bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Magická Praha - Průvodce s nejmodernější technikou po nejtajemnějších zákoutích staré Prah doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Náš svět

 
Knihkupectví / Náš svět / Magická Praha - Průvodce s nejmodernější technikou po nejtajemnějších zákoutích staré Prah