Magický krb - Unikátní DVD, které Vaši televizi promění v krb a vytvoří Vám doma pohádkovo

Kód: 4526578

Úplný název:

Magický krb - Unikátní DVD, které Vaši televizi promění v krb a vytvoří Vám doma pohádkovo (kol.):

Autor a popis:

popron music, 0 stran, jazyk - CZ, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
41 Kč (59 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 29.9.2017 dopoledne. 
 

Unikátní DVD, které Vaši televizi promění v krb a vytvoří Vám doma pohádkovou atmosfétu! Plápolající oheň na televizní obrazovce a praskání hořícího dřeva během chvíle vykouzlí pohodu a umožní Vám odpočívat po rušném dni. Volně plynoucí filmový záznam hořícího krbu je ideální obrazovkovou kulisou, která je potěšením pro Vaše oči, mysl i duši. Hodinový program báječně zútulní každou místnost. Lze si vybrat ze tří zvukových stop, které běží pod obrazem. Kromě originálního zvuku hořícího krbu je možné zvolit zvukový záznam klasických českých pohádek nebo vánočních koled. - HOŘÍCÍ KRB - Originální zvuk ohně a praskajícího dřeva - POHÁDKOVÝ KRB - 1. O Popelce, 2. Dlouhý, Široký a Bystrozraký, 3. O princezně na hrášku - VÁNOČNÍ KRB - Koledy: Nesem Vám noviny; Půjdem spolu do Betléma; Slyšeli jsme v Betlémě; Pásli ovce valaši; Slyšte, slyšte pastuškové; Štědrej večer nastal; Tichá noc; Štěstí, zdraví, pokoj svatý; Já malý přicházím koledovat; Žežulka z lesa vylítla; Jak jsi krásné, neviňátko; Chtíc, aby spal; Panna houpá dítě v klíně; Já bych rád k Betlému, k Ježíšku malému; V půlnoční hodinu; Narodil se Kristus Pán
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Magický krb - Unikátní DVD, které Vaši televizi promění v krb a vytvoří Vám doma pohádkovo do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Magický krb - Unikátní DVD, které Vaši televizi promění v krb a vytvoří Vám doma pohádkovo.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Magický krb - Unikátní DVD, které Vaši televizi promění v krb a vytvoří Vám doma pohádkovo (hodnotilo 4 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Magický krb - Unikátní DVD, které Vaši televizi promění v krb a vytvoří Vám doma pohádkovo bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Magický krb - Unikátní DVD, které Vaši televizi promění v krb a vytvoří Vám doma pohádkovo doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / Magický krb - Unikátní DVD, které Vaši televizi promění v krb a vytvoří Vám doma pohádkovo