Majetek územních samosprávných celků v teorii a praxi

Kód: 7201899

Úplný název:

Majetek územních samosprávných celků v teorii a praxi (Havlan Petr):

Autor a popis:

Havlan Petr, LINDE, 344 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
462 Kč (550 Kč)
  / ks  
koupit
 

Cílem publikace, která navazuje – zvláště strukturou – na dvě úspěšná vydání knihy „Majetek obcí a krajů“, není jen postihnout to nejdůležitější z platné zákonné úpravy majetku územních samospráv a dát čtenáři i řadu doporučení a námětů, jak tuto úpravu aplikovat v praxi, ale také dostatečně zohlednit teoretický základ dané materie. Autorský kolektiv složený z vysokoškolských profesorů a současné z řad právníků působících v samosprávných celcích vysvětluje platnou právní úpravu včetně příslušné judikatury a propojuje a konfrontuje teoretičtěji laděné otázky výkonu vlastnického práva a jiných majetkových práv daných veřejnoprávních korporací s jejich majetkoprávní realitou. Kniha je určena pracovníkům a funkcionářům územních samosprávných celků, dalším odborníkům teorie a praxe zaměřeným na majetkoprávní problematiku těchto subjektů, jakož i akademické obci, tj. zejména učitelům a studentům právnických a ekonomických fakult.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Majetek územních samosprávných celků v teorii a praxi do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Majetek územních samosprávných celků v teorii a praxi.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Majetek územních samosprávných celků v teorii a praxi (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Majetek územních samosprávných celků v teorii a praxi bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Majetek územních samosprávných celků v teorii a praxi doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Humanitní vědy

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Humanitní vědy / Majetek územních samosprávných celků v teorii a praxi