Makrobiotika jako životní styl - 7 kroků a budete se cítit skvěle, zářit energií a jasně m

Kód: 7336811

Úplný název:

Makrobiotika jako životní styl - 7 kroků a budete se cítit skvěle, zářit energií a jasně m (Waxman Denny, Waxman Susan): 7 kroku a budete se cítit skvele, zárit energií a jasne myslet

Autor a popis:

Waxman Denny, Waxman Susan, Fontána, 336 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
258 Kč (378 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 19.10.2017 dopoledne. 
 

Kompletní makrobiotická dieta. Čím dál více lidí se v posledních letech zajíma o to, jak jíst zdravěji. A mnoho z nich přechází každoročně na vegetariánskou nebo napůl vegetariánskou stravu. Kniha Makrobiotika jako životní styl je určena vám, kteří se právě o to snažíte. Uznávaný expert Denny Waxman nabízí novou cestu k tomu jak se mít rádi se vším všudy. Cestu k vyváženému způsobu života, k ozdravení těla, mysli i ducha. Zjistíte, že připrava zdravých jidel je snadná a zábavná. Vegetariánské recepty a jednoduché jídelníčky vám představí učitelka makrobiotiky a výborná kuchařka Susan Waxman. Autoři tu prezentují jasný a flexibilní systém "Sedmi kroku životního stylu", který vycházi z rytmu přírody, obecné moudrosti a zdravého rozumu. Reflektují problémy jako citlivost na lepek či spirituální aspekty zdraví. Holistický a přístupný plán vám ukáže, jak se můžete cítit a také vypadat báječně. Kniha Makrobiotika jako životní styl je opravdu mimořádný průvodce na cestě k výbornému fyzickému i mentálnímu zdraví.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Makrobiotika jako životní styl - 7 kroků a budete se cítit skvěle, zářit energií a jasně m do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Makrobiotika jako životní styl - 7 kroků a budete se cítit skvěle, zářit energií a jasně m.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Makrobiotika jako životní styl - 7 kroků a budete se cítit skvěle, zářit energií a jasně m (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Makrobiotika jako životní styl - 7 kroků a budete se cítit skvěle, zářit energií a jasně m bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Makrobiotika jako životní styl - 7 kroků a budete se cítit skvěle, zářit energií a jasně m doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Makrobiotika jako životní styl - 7 kroků a budete se cítit skvěle, zářit energií a jasně m