Malá jezírka pro zahradu a balkon - Průvodce začínajícího zahrádkáře

Kód: 7234545

Úplný název:

Malá jezírka pro zahradu a balkon - Průvodce začínajícího zahrádkáře (Hagenouw Renate):

Autor a popis:

Hagenouw Renate, Rebo, 59 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
68 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
 

Průvodce začínajícího zahrádkáře.
Pro miniaturní jezírko se najde místo na každé zahradě či balkoně, byť by byly sebemenší. Tato příručka se zabývá miniaturními jezírky, což jsou v podstatě malé kopie větších zahradních vodních ploch, získáte zde však informace i o tom, jak si vytvořit malou mokřadní zahrádku nebo jak lze pomocí květináčů a nádob proměnit balkon či terasu v malou vodní oázu. Kromě toho v knize naleznete také odpovědi na otázky typu Je možné pěstovat lekníny v malé nádobě? Jsou okysličující rostliny potřebné i v miniaturním jezírku? Lze v takovémto jezírku chovat ryby? Co vyžadují masožravé bahenní rostliny?
Stručně řečeno, dostává se vám do rukou nepostradatelný průvodce, který je určen pro každého, kdo by chtěl mít ve své zahradě miniaturní jezírko.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Malá jezírka pro zahradu a balkon - Průvodce začínajícího zahrádkáře do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Malá jezírka pro zahradu a balkon - Průvodce začínajícího zahrádkáře.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Malá jezírka pro zahradu a balkon - Průvodce začínajícího zahrádkáře (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Malá jezírka pro zahradu a balkon - Průvodce začínajícího zahrádkáře bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Malá jezírka pro zahradu a balkon - Průvodce začínajícího zahrádkáře doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zahrada

 
Knihkupectví / Volný čas / Zahrada / Malá jezírka pro zahradu a balkon - Průvodce začínajícího zahrádkáře