Malá kniha etikety - série praktických rádců - komplet

Kód: 2043209

Úplný název:

Malá kniha etikety - série praktických rádců - komplet (Špaček Ladislav): Mimorádná nabídka sady knih od Ladislava Špacka

Autor a popis:

Špaček Ladislav, Mladá Fronta, 592 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
399 Kč (499 Kč)
  / ks  
koupit
 

Malá kniha etikety pro celou rodinu
S většinou společenských situací se poprvé setkáváme v rodině - své děti učíme správnému stolování, většinou jdou s námi poprvé na návštěvu, do divadla nebo na koncert a účastí se rodinných oslav narozenin nebo svatby. Mezi lidmi, které známe a kteří nám jsou blízcí, se můžeme učit my i naše děti společenskému chování bez zbytečné nervozity. V knize Ladislava Špačka najdete všechny důležité události, s nimiž se v rodině můžete setkat.

Malá kniha etikety pro každý den
Ve třetím dílu série, Malé knize etikety pro každý den, se čtenář dozví, jak je to se společenskou nadřazeností, kdo se komu představuje a kdo komu nabízí ruku, zda lze odmítnout nabídku tykání a mnoho jiných rad pro každodenní situace.

Malá kniha etikety u stolu
Malá kniha etikety u stolu je druhým dílem série malých a praktických rádců z pera Ladislava Špačka. Tu by si měli přečíst všichni bez ohledu na věk a společenské postavení, protože právě při stolování se projeví, jak je kdo zběhlý ve společenském životě. Seznámíme se s pravidly zasedacího pořádku, se správným chováním u stolu, dozvíme se, jak správně prostřít, jak nakládat s ubrouskem, jak držet příbor, jak jíst polévku, krevety, mušle, těstoviny, co s párátkem. V závěru se dozvíme více o různých typech stolování - banketu, rautu, nebo u nás méně známý revéllion.

Malá kniha etikety pro firmu a úřad
Pátým dílem, zaměřeným na pravidla etikety na pracovišti, se uzavírá řada praktických rádců společenského chování. Malá kniha etikety, tentokrát pro firmu a úřad, nabídne rady, jak se chovat na pracovišti od prvního dne do odchodu do důchodu, jak má správně probíhat pracovní oběd či návštěva významného hosta. V závěru autor čtenáře seznámí se zvyky v jiných částech světa.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Malá kniha etikety - série praktických rádců - komplet do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Malá kniha etikety - série praktických rádců - komplet.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Malá kniha etikety - série praktických rádců - komplet (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Malá kniha etikety - série praktických rádců - komplet bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Malá kniha etikety - série praktických rádců - komplet doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Malá kniha etikety - série praktických rádců - komplet