Malé vizity aneb malé vizity - Opakování je matka moudrosti

Kód: 7281523

Úplný název:

Malé vizity aneb malé vizity - Opakování je matka moudrosti (kol.): Opakování je matka moudrosti

Autor a popis:

Kol., Eminent, 128 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
241 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.4.2018 dopoledne. 
 

Jaroslav Dušek, Pedro Inka, Pjér la Šé´z

Tato kniha přináší nevšední možnost vtělit se do literární podoby divadelního představení. Není to scénář v klasickém smyslu toho slova, i proto, že Malé Vizity jsou zásadně improvizované. Jako hmatatelná stopa existuje pouze záznam na kameru, která postavy Profesora a Doktora přenáší internetovým divákům. Tato poselství posléze vybral a uchopil Pedro Inka a autorským způsobem je převedl do písemné formy, čímž se nenápadně stal třetím spoluhráčem. Vzniklý text navíc oživují a čtenáři více obrazově přibližují i četné fotografie Oswalda Schorma, takže čtyřlístek (včetně výjimečného počinu grafika pětilístek) spoluautorů je úplný. Nitka vyprávění vlaje od počátku právě tak vysoko, aby umožňovala dostatečný nadhled, a přitom se vine tak hluboko, aby nabízela dokonalý vnor do nastolených situací. Chvílemi lze vnímání děje rozprostřít do širého horizontu a jindy je zase možné zatnout ostré vhledy přímo do makrokosmu zúčastněných bytostí. Nastavený způsob tak nenásilně vybízí k jemnému deflorování (někdy snad až k defaunování) všech zavedených zvyklostí.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Malé vizity aneb malé vizity - Opakování je matka moudrosti do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Malé vizity aneb malé vizity - Opakování je matka moudrosti.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Malé vizity aneb malé vizity - Opakování je matka moudrosti (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Malé vizity aneb malé vizity - Opakování je matka moudrosti bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Malé vizity aneb malé vizity - Opakování je matka moudrosti doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Film a divadlo

 
Knihkupectví / Umění / Film a divadlo / Malé vizity aneb malé vizity - Opakování je matka moudrosti