Malované křížovky a osmisměrky pro prvňáky a druháky - Více než 100 křížovek a osmisměrek

Kód: 2710184

Úplný název:

Malované křížovky a osmisměrky pro prvňáky a druháky - Více než 100 křížovek a osmisměrek (Pospíšilová Zuzana): Více než 100 křížovek a osmisměrek

Autor a popis:

Pospíšilová Zuzana, Grada, 104 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
169 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.1.2018 dopoledne. 
 

Jak si procvičit abecedu a čtení? Nejlépe hrou! Luštění, hádání a malování je jedna velká hra, která zaplnila tuto vesele ilustrovanou knížku. Malí školáci v ní najdou patnáct rozmanitých kapitol plných křížovek, osmisměrek a obrázkového luštění. Díky zábavným úkolům si holčičky i kluci procvičí nejen čtení a psaní, ale také znalosti z prvouky, logické myšlení a počítání. Samozřejmě nechybí spousta veselých obrázků k vymalování.
Čti, lušti, vybarvuj a užij si chytrou zábavu s písmenky!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Malované křížovky a osmisměrky pro prvňáky a druháky - Více než 100 křížovek a osmisměrek do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Malované křížovky a osmisměrky pro prvňáky a druháky - Více než 100 křížovek a osmisměrek.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Malované křížovky a osmisměrky pro prvňáky a druháky - Více než 100 křížovek a osmisměrek (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Malované křížovky a osmisměrky pro prvňáky a druháky - Více než 100 křížovek a osmisměrek bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Malované křížovky a osmisměrky pro prvňáky a druháky - Více než 100 křížovek a osmisměrek doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná pro děti

 
Knihkupectví / Populárně naučná pro děti / Malované křížovky a osmisměrky pro prvňáky a druháky - Více než 100 křížovek a osmisměrek