Malý hanácký pitaval 1945 aneb Hříšní lidé města vyškovského a jejich strážci zákona

Kód: 2600099

Úplný název:

Malý hanácký pitaval 1945 aneb Hříšní lidé města vyškovského a jejich strážci zákona (Mikulka Jiří, Mikulka Radek):

Autor a popis:

Mikulka Jiří, Neznámé, 62 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
100 Kč (135 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.9.2017 dopoledne. 
 

Publikace se vrací do hektického období v moravském městě Vyškově mezi koncem druhé světové války a závěrem roku 1945, kdy příslušníci místního velitelství SNB, velitelství stanice SNB a zdejší Okresní kriminální úřadovny řešili velké i drobnější případy , značnou měrou plynoucí ze zmatků a nejistot složité doby, kdy ne každý občan bez problémů zvládal přechod z protektorátní reality do nových mírových časů. Čtenář se dozví také o leckdy poměrně komplikovaném soužití mezi zdejšími občany a příslušníky sovětské posádky. To vše autoři podávají na základě dosud nezveřejněných materiálů z Archivu bezpečnostních složek a Moravského zemského archivu v Brně, resp. jeho organizační složky ve Slavkově u Brna.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Malý hanácký pitaval 1945 aneb Hříšní lidé města vyškovského a jejich strážci zákona do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Malý hanácký pitaval 1945 aneb Hříšní lidé města vyškovského a jejich strážci zákona.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Malý hanácký pitaval 1945 aneb Hříšní lidé města vyškovského a jejich strážci zákona (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Malý hanácký pitaval 1945 aneb Hříšní lidé města vyškovského a jejich strážci zákona bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Malý hanácký pitaval 1945 aneb Hříšní lidé města vyškovského a jejich strážci zákona doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historie

 
Knihkupectví / Historie / Malý hanácký pitaval 1945 aneb Hříšní lidé města vyškovského a jejich strážci zákona