Malý špalíček výletů - Za zvířaty nejen do zoo - Autem po Čechách, Moravě a Slezsku

Kód: 8689975

Úplný název:

Malý špalíček výletů - Za zvířaty nejen do zoo - Autem po Čechách, Moravě a Slezsku (Soukup Vladimír, David Petr):

Autor a popis:

Soukup Vladimír, David Petr, S & D Nakladatelství, 224 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
213 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.3.2018 dopoledne. 
 

Kde můžete při dobré kávě pozorovat dravé pirani, které zvíře je považováno za nejkrásnější a kde ho lze spatřit, co všechno si prohlédneme v naší nejstarší zoologické zahradě kromě bílých tygrů, a jak taková šelma loví, kde žije nejvíce zvířat známých z filmů a televizních seriálů, které zvíře pomáhá proti zlým duchům, co to je medový strom, jak žije král Himálaje a jak se tygr může změnit v lidožrouta? Víte, že u nás jsou i zoologické zahrady specializované na papoušky, krokodýly či lamy? Že můžete prožít nezapomenutelné chvíle v motýlím domě? A znáte orangutany Ňuňáka a Ňuninku?

Na všechny tyto otázky a mnoho dalších najdete odpověď v publikaci Malý špalíček výletů - Za zvířaty nejen do zoo. Představuje se v ní 52 (a řada dalších jako vedlejší cíle) míst, kde se lze potkat se zvířaty – hlavně v zoologických zahradách, ale také v zookoutcích, akváriích, na pozorovacích místech u výběhů apod. Nechybí zajímavosti o životě a zvycích chovaných zvířat. U každého výletu je soubor praktických informací (otevírací doba, čas na prohlídku, kontakt, občerstvení a další služby – např. zoovláček, dětská hřiště, krmení, kontaktní zoo, případně upozornění na obtížnost prohlídkové trasy). Tradiční součástí publikace je opět soubor vstupenek a poukázek, které platí do roku 2020


 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Malý špalíček výletů - Za zvířaty nejen do zoo - Autem po Čechách, Moravě a Slezsku do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Malý špalíček výletů - Za zvířaty nejen do zoo - Autem po Čechách, Moravě a Slezsku.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Malý špalíček výletů - Za zvířaty nejen do zoo - Autem po Čechách, Moravě a Slezsku (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Malý špalíček výletů - Za zvířaty nejen do zoo - Autem po Čechách, Moravě a Slezsku bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Malý špalíček výletů - Za zvířaty nejen do zoo - Autem po Čechách, Moravě a Slezsku doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Cestování

 
Knihkupectví / Náš svět / Cestování / Malý špalíček výletů - Za zvířaty nejen do zoo - Autem po Čechách, Moravě a Slezsku