Mám tě rád, ale zamilovaný už nejsem - Sedm kroků k záchraně vašeho vztahu

Kód: 8111234

Úplný název:

Mám tě rád, ale zamilovaný už nejsem - Sedm kroků k záchraně vašeho vztahu (Marshall Andrew G.):

Autor a popis:

Marshall Andrew G., Noxi, 296 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
103 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
 

JAK OŽIVIT UVADAJÍCÍ LÁSKU? Řada párů, které se přišly poradit s odborníkem na partnerské vztahy, terapeutem Andrewem G. Marshallem, považuje tuto otázku za zásadní a obtížně řešitelný problém, jenž charakterizují slovy: „Mám ji rád, ale zamilovaný už nejsem“ či „Mám ho ráda, ale zamilovaná už nejsem“. Proč se milostný vztah časem změní v přátelství, vyprchá z něj vášeň a partneři se cítí zklamaní a frustrovaní? Co dělat, abychom byli do svého partnera stále zamilovaní? Autor na základě své dlouholeté praxe a výzkumů vyvinul jedinečný program. Pozoroval, jak spolu páry komunikují, přijímají zodpovědnost, co a jak si vzájemně poskytují a jak spolu vycházejí. Je přesvědčený o tom, že konec zamilovanosti neznamená konec vztahu. V této knize vám nabízí návod jak si s partnerem lépe porozumět. Předkládá sedm kroků, které vám přinesou klid a jistotu, posílí vzájemné partnerské pouto, pomohou oživit intimní vztah a opět nalézt nejen ztracené kouzlo lásky, ale i své Já.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Mám tě rád, ale zamilovaný už nejsem - Sedm kroků k záchraně vašeho vztahu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Mám tě rád, ale zamilovaný už nejsem - Sedm kroků k záchraně vašeho vztahu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Mám tě rád, ale zamilovaný už nejsem - Sedm kroků k záchraně vašeho vztahu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Mám tě rád, ale zamilovaný už nejsem - Sedm kroků k záchraně vašeho vztahu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Mám tě rád, ale zamilovaný už nejsem - Sedm kroků k záchraně vašeho vztahu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Muž a Žena

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Muž a Žena / Mám tě rád, ale zamilovaný už nejsem - Sedm kroků k záchraně vašeho vztahu