Máme za sebou sto let psychoterapie a svět je stále horší

Kód: 7530040

Úplný název:

Máme za sebou sto let psychoterapie a svět je stále horší (Hillman James, Ventura Michael):

Autor a popis:

Hillman James, Malvern, 232 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
220 Kč (297 Kč)
  / ks  
koupit
 

Troufalá a rozhněvaná řada vášnivých rozhovorů a dopisů je sžíravým komentářem a kritikou nejen dnešní psychoterapie, ale také takřka všech významných aspektů současného života – sexuality, politiky, médií, životního prostředí i městského života. James Hillman, kontroverzní a neortodoxní jungiánský psycholog, muž, kterého Robert Bly nazval „nejživější a nejoriginálnější americký psycholog od dob Williama Jamese“ – společně s Michaelem Venturou – provokativním fejetonistou L. A. Weekly a romanopiscem – otřásají mnoha obecně přijímanými přesvědčeními o našich životech, duši i společnosti. Dva brilantní a troufalí intelektuální divoši porušují pravidla a jezdí na červenou, aby udeřili do samotného jádra našich domněnek a pokáceli všechna naše zlatá telata.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Máme za sebou sto let psychoterapie a svět je stále horší do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Máme za sebou sto let psychoterapie a svět je stále horší.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Máme za sebou sto let psychoterapie a svět je stále horší (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Máme za sebou sto let psychoterapie a svět je stále horší bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Máme za sebou sto let psychoterapie a svět je stále horší doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Máme za sebou sto let psychoterapie a svět je stále horší