Audio CD: Mámin seznam - Emotivní příběh psaný životem - CD mp3

Kód: 5939018

Úplný název:

Audio CD: Mámin seznam - Emotivní příběh psaný životem - CD mp3 (Greene St John): Emotivní príbeh psaný životem

Autor a popis:

Greene St John, Mladá Fronta, 0 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
271 Kč (339 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Mámě dvou malých synů před několika lety zjistili rakovinu v pokročilém stadiu a ona věděla, že se nemůže vyléčit. Když tušila, že smrt se blíží, začala s pomocí manžela sepisovat rady a pokyny, jimiž se po jejím odchodu mají řídit,a nazvala je Mámin seznam. Je v něm vypsané krok za krokem všechno, na co táta nemá při výchově synů zapomenout, co by měli kluci dodržovat a jak si máma představuje, že mají žít bez ní. Psala to jednak proto, aby se manžel necítil po její smrti tak sám a věděl si rady, ale také proto, aby na ni kluci nezapomněli a aby na ně mohla dál působit, a také se tím vyrovnávala se smrtí. O Mámině seznamu se pak dozvěděl místní tisk a po velkém ohlasu v celonárodních anglických médiích se táta rozhodl, že celý příběh převypráví. Je to velmi dojemné čtení, prosté, věcné a v závěru i nadějeplné.

Čte: David Novotný
délka 11 hod. 3 min.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Mámin seznam - Emotivní příběh psaný životem - CD mp3 do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Mámin seznam - Emotivní příběh psaný životem - CD mp3.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Mámin seznam - Emotivní příběh psaný životem - CD mp3 (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Mámin seznam - Emotivní příběh psaný životem - CD mp3 bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Mámin seznam - Emotivní příběh psaný životem - CD mp3 doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro děti

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Beletrie pro děti / Audio CD: Mámin seznam - Emotivní příběh psaný životem - CD mp3