Mámo, táto, pojďte si hrát na balón! Dobrá, Pepíku, jsem balón!

Kód: 7252306

Úplný název:

Mámo, táto, pojďte si hrát na balón! Dobrá, Pepíku, jsem balón! (Hrnčíř Pavel, Kukovičová Michaela): Dobrá, Pepíku, jsem balón

Autor a popis:

Hrnčíř Pavel, Kukovičová Michaela, Práh, 64 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.11.2017 dopoledne. 
 

Inspirace a zábava pro celou rodinu.
Kniha Pavla Hrnčíře zve čtenáře do jedné mimořádně potrhlé rodiny. Táta Josef, máma Eva, syn Pepík a dcera Alenka si spolu pořád na něco hrají. Sebeabsurdnější situace je jim záminkou k rozvinutí bláznivé hry. A hrát se dá skutečně na všechno - na balón, na kytku, na zamilovaný pár, zprávu z rádia o teroristickém útoku nebo dokonce na veselý pohřeb.
Dvanáct her, jejichž rovnocennou součástí jsou ilustrace Michaely Kukovičové, je originálním literárním útvarem se specifickým humorem na hranici absurdity, který pobaví a inspiruje celou rodinu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Mámo, táto, pojďte si hrát na balón! Dobrá, Pepíku, jsem balón! do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Mámo, táto, pojďte si hrát na balón! Dobrá, Pepíku, jsem balón!.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Mámo, táto, pojďte si hrát na balón! Dobrá, Pepíku, jsem balón! (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Mámo, táto, pojďte si hrát na balón! Dobrá, Pepíku, jsem balón! bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Mámo, táto, pojďte si hrát na balón! Dobrá, Pepíku, jsem balón! doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro děti a mládež

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Mámo, táto, pojďte si hrát na balón! Dobrá, Pepíku, jsem balón!