Mandaly pro jasnou mysl - Inspirativní kresby k odpočinku a odreagovaní (se sadou 6 pastel

Kód: 7529219

Úplný název:

Mandaly pro jasnou mysl - Inspirativní kresby k odpočinku a odreagovaní (se sadou 6 pastel (kol.): Inspirativní kresby k odpocinku a odreagovaní

Autor a popis:

Kol., Slovart, 88 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.9.2017 dopoledne. 
 

Udělejte si čas sami na sebe a vstupte prostřednictvím této krásné sady omalovánek do království mandal. Dovolte svému podvědomí převzít otěže a zavést vás na uklidňující cestu do vaší vnitřní svatyně. Tato pestrá kolekce kreseb je inspirována kruhovým symbolem, který znázorňuje vesmír. Vdechněte pomocí přiložených šesti pastelek bohatým ornamentům život a doveďte je k dokonalosti!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Mandaly pro jasnou mysl - Inspirativní kresby k odpočinku a odreagovaní (se sadou 6 pastel do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Mandaly pro jasnou mysl - Inspirativní kresby k odpočinku a odreagovaní (se sadou 6 pastel.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Mandaly pro jasnou mysl - Inspirativní kresby k odpočinku a odreagovaní (se sadou 6 pastel (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Mandaly pro jasnou mysl - Inspirativní kresby k odpočinku a odreagovaní (se sadou 6 pastel bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Mandaly pro jasnou mysl - Inspirativní kresby k odpočinku a odreagovaní (se sadou 6 pastel doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Mandaly pro jasnou mysl - Inspirativní kresby k odpočinku a odreagovaní (se sadou 6 pastel