Mánie - Životní příběhy beatniků-bouřliváků a buričů, kteří stvořili novou uměleckou gener

Kód: 7359377

Úplný název:

Mánie - Životní příběhy beatniků-bouřliváků a buričů, kteří stvořili novou uměleckou gener (Collins Ron, Skover David):

Autor a popis:

Collins Ron, Skover David,, Metafora, 376 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
103 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
 

Allen Ginsberg, Jack Kerouac, Bill Burroughs, Neal Cassady, Lucien Carr a další…
Kdo byli? Jak žili? Čeho si vážili? V životě i v literatuře vplétali skutečnost do fikce a fikci do skutečnosti - do reálného prožívání vlastních životů. A jak všechny ty paradoxy odráží jejich literární dílo?
Nespoutaný vzdor Kvílení, úžasné scény v románu Na cestě, zoufalství ve Feťákovi, zdrcující satiru v Nahém obědě ani vzrušení v Jeď! jednoduše nelze oddělit od toho, jak doopravdy žili.

Sex, drogy & literatura…

Podle všech měřítek šlo o bizarní skupinu - geniální i narkomanskou, intelektuální i kriminální, nevinnou i nenávistnou, láskyplnou i obscénní, duchovní i cynickou. A byli dostatečně šílení, aby působili všemožné potíže včetně těch, jež daly vzniknout rebelské literatuře a pomohly zahájit revoluci v americké kultuře.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Mánie - Životní příběhy beatniků-bouřliváků a buričů, kteří stvořili novou uměleckou gener do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Mánie - Životní příběhy beatniků-bouřliváků a buričů, kteří stvořili novou uměleckou gener.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Mánie - Životní příběhy beatniků-bouřliváků a buričů, kteří stvořili novou uměleckou gener (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Mánie - Životní příběhy beatniků-bouřliváků a buričů, kteří stvořili novou uměleckou gener bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Mánie - Životní příběhy beatniků-bouřliváků a buričů, kteří stvořili novou uměleckou gener doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Mánie - Životní příběhy beatniků-bouřliváků a buričů, kteří stvořili novou uměleckou gener