Manželky, milenky, zoufalky

Kód: 7222610

Úplný název:

Manželky, milenky, zoufalky (Lanczová Lenka):

Autor a popis:

Lanczová Lenka, Víkend, 304 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
178 Kč (259 Kč)
  / ks  
koupit
 

V osmnácti měla Alexandra o svém budoucím životě jasné představy - věděla, co chce (žít si jako v pohádce po boku bohatého sexy manžela, vychovávat s ním dvě roztomilé, krásné a hodné děti a mít se skvěle), stejně jako věděla, co nechce (hlavně ne vzít si obyčejného chlapa a prožít banální život). Její kamarádky na tom byly dost podobně, všechny věřily, že ony budou těmi výjimkami, kterým se to podaří. Jsou přece mladé a krásné a mají všechno před sebou!
Jenže...
Za dvacet let od maturity ušla každá z šestice někdejších spolužaček a kamarádek dlouhý kus cesty a z růžových plánů zbyla víceméně hořkoslaná torza. Ze svých naivních představ musely hodně slevit - a beztak to není takové, jak by si přály. Báječní sexy chlapi s tučným kontem se buď nevyskytují, anebo dávno odspěchali za mladšími, některé z kamarádek jsou rozvedené, další se k tomu chystají... Alex (a nejen ona) znovu stojí na křižovatce a stejně neví, kam a jak dál, natož s kým, aby to za to stálo! Polovina života pryč, správní chlapi zadaní a ty děti taky jaksi nejsou až tak dokonalé...
Přesto všechny doufají, že to vyjde. Když ne jednou, podruhé, potřetí... posté, a tak hledají dál a tam uvnitř si připadají pořád stejné - mladé jako tenkrát (jenom se nesmí koukat do zrcadla a stoupat na váhu...), s většími či menšími boulemi a šrámy uštědřenými životem možná banálním, ale tím jediným, co žijí tady a teď.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Manželky, milenky, zoufalky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Manželky, milenky, zoufalky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Manželky, milenky, zoufalky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Manželky, milenky, zoufalky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Manželky, milenky, zoufalky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Romány pro ženy