Manželství století - Ivana a Karel Gottovi

Kód: 2542398

Úplný název:

Manželství století - Ivana a Karel Gottovi (Kent James):

Autor a popis:

Kent James, Imagination of people, 208 stran, jazyk - CZ, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
34 Kč (49 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kniha mapuje nejen vztah Karla Gotta s Ivanou Macháčkovou od jejich seznámení přes narození Charlotte Elly, utajenou svatbu, až po narození druhé dcery Nelly Sofie, ale také velmi autenticky připomíná Karlovy ženy před Ivanou. A jich bylo, ale jen některé byly osudové, a právě o nich se mnohé zajímavé dočtete. Dozvíte se recept věčného milovníka - jak vlastně uměl získat lásku tolika krásných i zajímavých žen? Jak je sváděl, doslova nahlédnete do jeho soukromí včetně ložnice. Proč je Karel ženami vyhledávaným bonvivánem? Jeho osudové ženy o tom totiž opravdu nemlčely.
Podrobně se dočtete vše o Ivaně Macháčkové, kterou autor vlastně veřejnosti poprvé objevuje a odhaluje její poutavou duši. Jaký je její původ, jaká je vůbec jediná žena, které se podařilo získat idol ženských srdcí a doprovodit ho až před oltář. Dozvíme se, že Ivana žila a pracovala v Americe a dnes je velmi vzdělanou a inteligentní ženou. Žádná puťka, jak by si mohl někdo myslet. Nežárlil Karel, když před seznámením s ním dokonce žila s hollywoodskou megastar Michaelem Douglasem? Nechybí ani příběhy, jak Ivana zachránila Karlovi život, když ho postihla mozková příhoda, anebo jak oba přežili ničivou vlnu tsunami, která zasáhla svět 26. prosince 2004.
Autorovi se přesvědčivou formou literatury faktu podařilo vzdát čtenářsky velmi přitažlivý hold největšímu českému zpěvákovi a velkému umělci života Karlu Gottovi a jeho obětavé i charismatické ženě Ivaně Gottové.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Manželství století - Ivana a Karel Gottovi do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Manželství století - Ivana a Karel Gottovi.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Manželství století - Ivana a Karel Gottovi (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Manželství století - Ivana a Karel Gottovi bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Manželství století - Ivana a Karel Gottovi doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Česká současná literatura