Mapa andělských znamení - Hra (Rozkládací Mapa andělských znamení, čtyři andílci, dvě křiš

Kód: 7370114

Úplný název:

Mapa andělských znamení - Hra (Rozkládací Mapa andělských znamení, čtyři andílci, dvě křiš (Virtue Doreen):

Autor a popis:

Virtue Doreen, Ph. D., Synergie, 1 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
614 Kč (844 Kč)
  / ks  
koupit
 

Mapa andělských znamení odpoví na všechny otázky, které vás znepokojují. Přinese vám jasná andělská poselství, ve kterých se budete bez potíží orientovat. Pomůže vám najít cestu jakoukoli obtížnou situací, ať už se týká vaší profese, milostného života, rodiny, zdraví, vaší finanční situace nebo jiné pro vás důležité oblasti. Doreen Virtue, Ph.D. používá divinační neboli věštecké nástroje už od dětství. Vzhledem k tomu, že je vždy považovala za příliš komplikované a jejich použití příliš náročné na čas, navrhla tuto Mapu tak, aby bylo její použití jednoduché, rychlé a její odpovědi srozumitelné. Stačí vzít do ruky dvě křišťálové kostky a položit svým andělům jakoukoli otázku. Pak hodíte kostkami a postavíte figurku andílka na jednu ze 12 stezek zobrazených na mapě, tak aby zvolená stezka odpovídala tématu otázky (tj. například na stezku zvanou Děti, Peníze, Životní úkol, Láska, atd.). Políčko, kam postavíte andílka, je vaší odpovědí a ukáže vám, co vám vaši andělští průvodci chtějí sdělit. Odpověď může být i velmi strohá ve formě ano/ne, a stejně tak se můžete dozvědět, kdy se vaše sny splní. Mapa andělských znamení poslouží jak těm, kdo jsou v navazování přímého kontaktu se svými anděly nováčky, tak i těm, kdo touží po ještě užším kontaktu se svými nebeskými strážci. Mapu můžete používat k rychlému nahlédnutí do vývoje věcí pro sebe, ale i pro své blízké. 
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Mapa andělských znamení - Hra (Rozkládací Mapa andělských znamení, čtyři andílci, dvě křiš do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Mapa andělských znamení - Hra (Rozkládací Mapa andělských znamení, čtyři andílci, dvě křiš.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Mapa andělských znamení - Hra (Rozkládací Mapa andělských znamení, čtyři andílci, dvě křiš (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Mapa andělských znamení - Hra (Rozkládací Mapa andělských znamení, čtyři andílci, dvě křiš bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Mapa andělských znamení - Hra (Rozkládací Mapa andělských znamení, čtyři andílci, dvě křiš doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Mapa andělských znamení - Hra (Rozkládací Mapa andělských znamení, čtyři andílci, dvě křiš