Mapy Lásky + „Otevřené“ otázky (dva balíčky karet v jednom)

Kód: 81760010

Úplný název:

Mapy Lásky + „Otevřené“ otázky (dva balíčky karet v jednom) (kol.):

Autor a popis:

Kol., Zoner Press, 0 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
276 Kč (390 Kč)
  / ks  
koupit
 

Jak dobře znáte svého partnera?

Velmi jednoznačným ukazatelem stability páru je skutečnost, zda si partneři dopřávají prostor pro vnímání jejich vztahu a poznávání světa toho druhého. „Silné“ páry totiž rozvíjejí „mapu“ jejich partnerství a společné historie, která zahrnuje starosti, záliby, zkušenosti a realitu obou partnerů.

Jedním ze způsobů, jak se zábavnou formou dozvědět o svém partnerovi více, může být tato hra. Otevírá potenciál navzájem se intimněji poznat a často vede ke smysluplné konverzaci a navázání hlubšího spojení.

Hru lze hrát dvěma způsoby:


Střídáním se – Vylosujte kartu z balíčku karet a zkuste odpovědět na uvedenou otázku. Poté se vystřídejte – kartu vybírá partner a odpovídá. Tímto způsobem se střídejte 30 minut.

"Patnáctiminutovka" – Vylosujte kartu z balíčku a zkuste odpovědět na otázku, která se týká vašeho partnera. Poté vyberte další kartu a znovu odpovězte. Touto formou pokračujte a po 15 minutách se s partnerem střídejte.


Ke kartám si můžete zakoupit jako vhodný doplněk i knihu Sedm principů spokojeného manželství – Praktický průvodce fungováním dlouhodobých vztahů ze stejné dílny (The Gottman Institute), jako jsou tyto karty.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Mapy Lásky + „Otevřené“ otázky (dva balíčky karet v jednom) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Mapy Lásky + „Otevřené“ otázky (dva balíčky karet v jednom).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Mapy Lásky + „Otevřené“ otázky (dva balíčky karet v jednom) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Mapy Lásky + „Otevřené“ otázky (dva balíčky karet v jednom) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Mapy Lásky + „Otevřené“ otázky (dva balíčky karet v jednom) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Muž a Žena

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Muž a Žena / Mapy Lásky + „Otevřené“ otázky (dva balíčky karet v jednom)