Mare Nostrum - Historie, receptury a tajemství středomořské stravy

Kód: 7387438

Úplný název:

Mare Nostrum - Historie, receptury a tajemství středomořské stravy (Ruggiero Mauro): Historie, receptury a tajemství stredomorské stravy

Autor a popis:

Triton, 208 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
171 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 

Tradiční středomořská strava je typem stravy, která i přes značnou různorodost a místní odlišnosti spojovala a částečně dodnes spojuje národy žijící na pobřeží Středozemního moře.

Pojem „středomořská strava“ je třeba chápat komplexně jako propojení stravy a životního stylu, způsobu stravování a jeho pozitivního vlivu na zdraví člověka, zejména pokud jde o prevenci kardiovaskulárních chorob. O mimořádném významu tohoto výživového modelu svědčí i fakt, že v listopadu 2010 organizace UNESCO zařadila „středomořskou stravu“ na seznam nemateriálního kulturního dědictví lidstva. Kniha není jen pojednáním o ideálním způsobu stravování, ale přináší rovněž řadu starých i nových receptů středomořské kuchyně.


 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Mare Nostrum - Historie, receptury a tajemství středomořské stravy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Mare Nostrum - Historie, receptury a tajemství středomořské stravy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Mare Nostrum - Historie, receptury a tajemství středomořské stravy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Mare Nostrum - Historie, receptury a tajemství středomořské stravy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Mare Nostrum - Historie, receptury a tajemství středomořské stravy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Kuchařky

 
Knihkupectví / Kuchařky / Mare Nostrum - Historie, receptury a tajemství středomořské stravy