Mařenka už říká Ř - Výslovnost, slovní zásoba, grafomotorika a další úkoly nejen pro předš

Kód: 8750608

Úplný název:

Mařenka už říká Ř - Výslovnost, slovní zásoba, grafomotorika a další úkoly nejen pro předš (Stará Ester): Výslovnost, slovní zásoba, grafomotorika a další úkoly nejen pro predškoláky

Autor a popis:

Stará Ester, 65. pole, 96 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
192 Kč (279 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Vynikající publikace zaměřená na dětskou komunikaci od speciální pedagožky a logopedky Ester Staré a ilustrátora Milana Starého, autorů úspěšných knih Žežicha se neříká a Žvanda a Melivo. Bohatě ilustrovaná knížka dobře poslouží rodičům a učitelům k ověření úrovně výslovnosti a vyjadřovacích schopností mladších dětí. Hravé rozšiřující úkoly z oblasti grafomotoriky, zrakového rozlišování, početních představ i logických úvah jsou vhodné nejen pro předškoláky. Děti se seznámí se všemi písmeny české abecedy, naučí se řadu nových básniček, budou vyprávět příběhy podle komiksového scénáře, zahrají si hru a popovídají si o různých tématech, která jim nabídnou nápadité ilustrace. Úkoly nemusí mít jediné správné řešení. Jsou spíš záminkou k rozhovoru, vyjádření názoru. Hlavním cílem knihy je především se dobře a hezky česky bavit. Kniha vychází v edici Políčko, určené dětem, rodičům i učitelům.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Mařenka už říká Ř - Výslovnost, slovní zásoba, grafomotorika a další úkoly nejen pro předš do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Mařenka už říká Ř - Výslovnost, slovní zásoba, grafomotorika a další úkoly nejen pro předš.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Mařenka už říká Ř - Výslovnost, slovní zásoba, grafomotorika a další úkoly nejen pro předš (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Mařenka už říká Ř - Výslovnost, slovní zásoba, grafomotorika a další úkoly nejen pro předš bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Mařenka už říká Ř - Výslovnost, slovní zásoba, grafomotorika a další úkoly nejen pro předš doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro děti a mládež

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Mařenka už říká Ř - Výslovnost, slovní zásoba, grafomotorika a další úkoly nejen pro předš