Mariánské, trojiční a další světecké sloupy a pilíře v Jihočeského kraje

Kód: 8710433

Úplný název:

Mariánské, trojiční a další světecké sloupy a pilíře v Jihočeského kraje (Maxová Ivana, Nejedlý Vratislav, Zahradník Pavel): Okresy Ceské Budejovice, Ceský Krumlov, Jindrichuv Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor

Autor a popis:

Maxová Ivana, Jalna, 408 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
159 Kč (218 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 

Publikace shrnuje dostupné informace o jedné z nejvýznamnějších kategorií sochařských památek na našem území. O každém sloupu (pilíři) byly shromážděny základní uměleckohistorické a historické údaje, archivní prameny, literatura a byla provedena fotodokumentace. Rovněž (ve vztahu k charakteru degradace památky) byla analyzována i materiální složka sochařských děl. Publikace obsahuje 460 fotografií.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Mariánské, trojiční a další světecké sloupy a pilíře v Jihočeského kraje do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Mariánské, trojiční a další světecké sloupy a pilíře v Jihočeského kraje.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Mariánské, trojiční a další světecké sloupy a pilíře v Jihočeského kraje (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Mariánské, trojiční a další světecké sloupy a pilíře v Jihočeského kraje bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Mariánské, trojiční a další světecké sloupy a pilíře v Jihočeského kraje doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historie

 
Knihkupectví / Historie / Mariánské, trojiční a další světecké sloupy a pilíře v Jihočeského kraje