Mariánské, trojiční a další světecké sloupy a pilíře v Plzeňském kraji

Kód: 7480046

Úplný název:

Mariánské, trojiční a další světecké sloupy a pilíře v Plzeňském kraji (Adamcová Kateřina, Gláserová Lebedová Zdenka, Nejedlý Vratislav, Kovařík Viktor, Zahradník Pavel): (okresy Domažlice, Klatovy, Plzen-jih, Plzen-mesto, Plzen-sever, Rokycany a Tachov)

Autor a popis:

Adamcová Kateřina, Jalna, 880 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
503 Kč (680 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.9.2017 dopoledne. 
 

Publikace shrnuje dostupné informace o jedné z nejvýznamnějších kategorií sochařských památek na našem území. U každého sloupu či pilíře byly shromážděny základní uměleckohistorické a historické údaje, archivní prameny, literatura a byla provedena fotodokumentace. Rovněž byla analyzována i materiální složka sochařských děl. Popis 215 sloupů a pilířů, nacházejících se v městských a vesnických prostorech i ve volné krajině v Plzeňském kraji, doprovází 1125 černobílých a 146 barevných fotografií. Kniha je určena odborné i laické veřejnosti se zájmem o tento druh památek a navazuje na předchozí svazky mapující sloupy a pilíře v jednotlivých okresech a krajích České republiky.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Mariánské, trojiční a další světecké sloupy a pilíře v Plzeňském kraji do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Mariánské, trojiční a další světecké sloupy a pilíře v Plzeňském kraji.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Mariánské, trojiční a další světecké sloupy a pilíře v Plzeňském kraji (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Mariánské, trojiční a další světecké sloupy a pilíře v Plzeňském kraji bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Mariánské, trojiční a další světecké sloupy a pilíře v Plzeňském kraji doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie České a slovenské dějiny

 
Knihkupectví / Historie / České a slovenské dějiny / Mariánské, trojiční a další světecké sloupy a pilíře v Plzeňském kraji