Mariánské, trojiční a další světecké sloupy a pilíře v Ústeckém kraji

Kód: 8710489

Úplný název:

Mariánské, trojiční a další světecké sloupy a pilíře v Ústeckém kraji (Adamcová Kateřina, Gláserová Lebedová Zdenka, Kovařík Viktor, Nejedlý Vratislav, Zahradník Pavel): Okresy Decín, Chomutov, Litomerice, Louny, Most, Teplice Ústí nad Labem

Autor a popis:

Adamcová Kateřina, Jalna, 1142 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
527 Kč (720 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Publikace shrnuje dostupné informace o jedné z nejvýznamnějších kategorií sochařských památek na našem území. U každého sloupu (pilíře) byly shromážděny základní uměleckohistorické a historické údaje, archivní prameny, literatura a byla provedena fotodokumentace s popisem. Tato publikace je již desáté pokračování řady - dosud vyšly okresy Svitavy, Ústí nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Hradec Králové, Náchod a kraje Liberecký, Karlovarský, Jihočeský a kraj Vysočina.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Mariánské, trojiční a další světecké sloupy a pilíře v Ústeckém kraji do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Mariánské, trojiční a další světecké sloupy a pilíře v Ústeckém kraji.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Mariánské, trojiční a další světecké sloupy a pilíře v Ústeckém kraji (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Mariánské, trojiční a další světecké sloupy a pilíře v Ústeckém kraji bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Mariánské, trojiční a další světecké sloupy a pilíře v Ústeckém kraji doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Umění

 
Knihkupectví / Umění / Mariánské, trojiční a další světecké sloupy a pilíře v Ústeckém kraji