Marie Terezie očima Marie Antoinetty a generála Laudona - Velikáni do kapsy

Kód: 2044789

Úplný název:

Marie Terezie očima Marie Antoinetty a generála Laudona - Velikáni do kapsy (Němeček Tomáš): Marie Terezie očima Marie Antoinetty a generála Laudona

Autor a popis:

Němeček Tomáš, Mladá fronta, 144 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Připravujeme
 
Lze objednat po naskladnění zboží, pro sledování použijte funkci Hlídací pes.
Předpokládané datum naskladnění 2.6.2018
 
 
 
 
 
159 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Jediná vládnoucí žena na českém trůně není spjata pouze s povinnou školní docházkou. Možná víte, že za vlády Marie Terezie se povinně zavedla příjmení, zakázalo se mučení při výsleších a proběhlo první sčítání lidí a majetku. Ale věděli jste, že její manžel se dal z nudy na podnikání a tajně vydělal obrovské jmění? Nebo že Marie Terezie osobně udělila milost v posledním čarodějnickém procesu v českých zemích? Víc se dozvíte v pátém díle edice Velikáni do kapsy, ve kterém její příběh zkoumají moderní matka a její chytrá dcera, a doprovázejí je proslulý generál Laudon a marnivá princezna Marie Antoinetta.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Marie Terezie očima Marie Antoinetty a generála Laudona - Velikáni do kapsy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Marie Terezie očima Marie Antoinetty a generála Laudona - Velikáni do kapsy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Marie Terezie očima Marie Antoinetty a generála Laudona - Velikáni do kapsy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Marie Terezie očima Marie Antoinetty a generála Laudona - Velikáni do kapsy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Marie Terezie očima Marie Antoinetty a generála Laudona - Velikáni do kapsy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie PŘIPRAVUJEME

 
Knihkupectví / PŘIPRAVUJEME / Marie Terezie očima Marie Antoinetty a generála Laudona - Velikáni do kapsy