Marketing - Základy marketingu 2. - Učebnice studenta

Kód: 7402219

Úplný název:

Marketing - Základy marketingu 2. - Učebnice studenta (Moudrý Marek): Ucebnice studenta

Autor a popis:

Moudrý Marek, Computer Media, 80 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
151 Kč (220 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.9.2017 dopoledne. 
 

Učebnice poskytuje čtenářům základ marketingového myšlení a vědomí, že marketing je objektivně nutná metoda řízení firem, a zároveň má za cíl iniciovat ve studentech snahu o další poznávání této disciplíny. Kniha vede k rozvíjení schopností ekonomického myšlení a usnadňuje pochopení marketingových činností ve firmě. Studenti se seznámí s marketingovými koncepcemi, marketingovým mixem a jeho částmi. Ujasní si význam marketingového řízení a získají základní předpoklady k pochopení trhu, rozlišení marketingového prostředí a na základě znalostí marketingových komunikací dokáží kriticky vyhodnotit reklamní sdělení a publicitu. Publikace naučí studenty efektivně pracovat s informacemi, což umožňuje získávat i kriticky vyhodnocovat informace nutné k úspěšnému působení firmy na trhu.

Jedná se o moderně pojatý titul v podobě pracovní učebnice studenta, kde učivo tématu je doplněno prázdnými místy určenými pro vlastní zápisy studenta. Takto koncipovaný titul splňuje požadavky kladené na moderní výuku. Student má k dispozici špičkově připravenou pracovní učebnici, do níž si sám doplňuje důležité pasáže, na které vyučující ve svém výkladu upozorňuje. Student se tak spolupodílí na vzniku „své“ učebnice, kterou nebude vnímat pouze jako odborný text. Atraktivita knihy spočívá v poutavé grafice a velkém množství zajímavostí i praktických příkladů. Titul rovněž splňuje požadavky na výuku, které klade kontrolní hospitační subjekt: student aktivně používá kvalitní učebnici a pracuje i s vlastními pracovní zápisy, čímž je interaktivně zapojován do výuky.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Marketing - Základy marketingu 2. - Učebnice studenta do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Marketing - Základy marketingu 2. - Učebnice studenta.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Marketing - Základy marketingu 2. - Učebnice studenta (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Marketing - Základy marketingu 2. - Učebnice studenta bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Marketing - Základy marketingu 2. - Učebnice studenta doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Marketing - Základy marketingu 2. - Učebnice studenta