Marketingová komunikace v místě prodeje - POP, POS, In-store, Shopper Marketing

Kód: 2710252

Úplný název:

Marketingová komunikace v místě prodeje - POP, POS, In-store, Shopper Marketing (Jesenský Daniel): POP, POS, In-store, Shopper Marketing

Autor a popis:

Jesenský Daniel, Grada, 512 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
421 Kč (495 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.3.2018 dopoledne. 
 

Plnobarevná publikace kolektivu renomovaných autorů, aktivně působících v praxi i akademické sféře, se věnuje mladé a stále významnější disciplíně komerčních komunikací – marketingové komunikaci v místě prodeje. A to na úrovni jednotlivých produktů a značek, sortimentních kategorií a celých prodejních prostředí. Kniha je pojata velmi prakticky, zároveň však vychází z mnoha děl a výzkumů z celého světa.

Je proto vhodná jak pro odborníky z praxe, tak i akademickou veřejnost.

Autoři se postupně věnují vymezení a funkcím in-store komunikace v kontextu komerčních komunikací, shrnují souvislosti s nadřazenými disciplínami shopper marketingu a category managementu a zabývají se nákupním chováním, rozhodováním a impulzivitou, jejichž pochopení stojí v pozadí tvorby a implementace komunikačních aktivit v místě prodeje. V knize jsou dále podrobně shrnuty atributy funkčnosti POP aplikací z pohledu jejich umisťování a multisenzorických vlastností.

Na závěr jsou prezentovány strategie a metody výzkumu a moderní přístupny, trendy a technologie, které se v předmětných oblastech uplatňují.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Marketingová komunikace v místě prodeje - POP, POS, In-store, Shopper Marketing do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Marketingová komunikace v místě prodeje - POP, POS, In-store, Shopper Marketing.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Marketingová komunikace v místě prodeje - POP, POS, In-store, Shopper Marketing (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Marketingová komunikace v místě prodeje - POP, POS, In-store, Shopper Marketing bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Marketingová komunikace v místě prodeje - POP, POS, In-store, Shopper Marketing doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Marketingová komunikace v místě prodeje - POP, POS, In-store, Shopper Marketing