Marketingové řízení a plánování v malých a středních firmách

Kód: 2471535

Úplný název:

Marketingové řízení a plánování v malých a středních firmách (Blažková Martina):

Autor a popis:

Blažková Martina, Grada, 280 stran, jazyk - čeština, 2007

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
319 Kč (375 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kniha je praktickým rádcem a průvodcem na cestě vaší firmy k úspěchu. Dozvíte se, jak může firma pomocí marketingového řízení a plánování zvýšit svůj obrat i zisk, upevnit svou pozici ve vysoce konkurenčním prostředí nebo si udržet zákazníky. Velký důraz je kladen na praktické využití poznatků a úspěšnou aplikaci předložených principů a postupů v praxi. Kniha je jedinečná tím, že se čtenář na příkladech firem aktivně vžívá do jejich situace a chápe následky jednotlivých marketingových kroků ve firemní praxi, takže je následně dokáže aplikovat ve své vlastní praxi.
Marketingoví manažeři, podnikatelé a studenti v knize najdou srozumitelné a čtivé vysvětlení principů a postupů marketingového řízení a plánování, vhodných zejména pro malé a střední firmy.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Marketingové řízení a plánování v malých a středních firmách do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Marketingové řízení a plánování v malých a středních firmách.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Marketingové řízení a plánování v malých a středních firmách (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Marketingové řízení a plánování v malých a středních firmách bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Marketingové řízení a plánování v malých a středních firmách doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Ekonomika

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Ekonomika / Marketingové řízení a plánování v malých a středních firmách