Markétka a Míša se ptají - Hravý obrázkový slovník pro děti od 2 do 5 let

Kód: 7292254

Úplný název:

Markétka a Míša se ptají - Hravý obrázkový slovník pro děti od 2 do 5 let (Kocmanová Ivana, Přenosilová Radana): Hravý obrázkový slovník pro deti od 2 do 5 let

Autor a popis:

Kocmanová Ivana, Přenosilová Radana, AXIÓMA, 88 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
74 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.10.2017 dopoledne. 
 

-Stovky ilustrovaných slov, hry, hříčky a otázky pomohou malým dětem rozšířit slovní zásobu představivost i schopnost vyprávět o lidech, přírodě, věcech, pocitech, které je provází jejich každodenním životem.
- Práce s tímto hravým obrázkovým slovníkem je z větší části založena na spolupráci dítěte a dospělého. Jejím cílem není zahrnout do jednotlivých oblastí co nejvíce slov a situací, naopak je zde ponechán prostor pro fantazii, pro nepřeberné množství dalších otázek, které by nikdy neměly zůstat bez odpovědí.
Společně s dětmi mohou dospělí vymýšlet nové hry a úkoly, hledat další slova, vyprávět si, vysvětlovat, vzájemně se obohacovat vlastním vnímáním světa.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Markétka a Míša se ptají - Hravý obrázkový slovník pro děti od 2 do 5 let do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Markétka a Míša se ptají - Hravý obrázkový slovník pro děti od 2 do 5 let.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Markétka a Míša se ptají - Hravý obrázkový slovník pro děti od 2 do 5 let (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Markétka a Míša se ptají - Hravý obrázkový slovník pro děti od 2 do 5 let bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Markétka a Míša se ptají - Hravý obrázkový slovník pro děti od 2 do 5 let doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Básně, říkadla, písničky

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Básně, říkadla, písničky / Markétka a Míša se ptají - Hravý obrázkový slovník pro děti od 2 do 5 let