Marko Čermák - Poslední romantik - 2. doplněné vydání

Kód: 8787505

Úplný název:

Marko Čermák - Poslední romantik - 2. doplněné vydání (Čermák Marko):

Autor a popis:

Čermák Marko, Vávra Václav, 208 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
288 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.5.2017 dopoledne. 
 

Všechny podoby Markova životního trailu jsou zaznamenány podrobně a čtivou formou. Nová kapitola v knize se jmenuje Zapomenutá kapitolka, aktualizována a doplněna je bibliografie. Poutavé vyprávění doplňují téměř dvě stovky fotografií a autorových ilustrací, 32 stran barevných příloh a podrobně zpracovaná bibliografie a diskografie umělce.
Marko Čermák (nar. 14. 2. 1940) je známý jako mnohostranně zaměřený umělec. Od šedesátých let 20. století byl nejbližším spolupracovníkem Jaroslava Foglara při tvorbě nových pokračování kresleného seriálu Rychlé šípy. Později se stal i „dvorním ilustrátorem“ souborné edice spisovatelova literárního díla. Na hudební scéně zase proslul jako průkopník hry na pětistrunné banjo a byl spoluzakladatelem hudební skupiny Greenhorns. Zároveň je však i celoživotním vyznavačem trampingu. Svým naturelem si u početného okruhu příznivců a kamarádů vysloužil charakteristiku „romantika prošlých časů“. Všechny podoby životního trailu čerstvého sedmdesátníka jsou podrobně zaznamenány a čtivou formou sepsány v Čermákových memoárech s názvem Poslední romantik.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Marko Čermák - Poslední romantik - 2. doplněné vydání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Marko Čermák - Poslední romantik - 2. doplněné vydání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Marko Čermák - Poslední romantik - 2. doplněné vydání (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Marko Čermák - Poslední romantik - 2. doplněné vydání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Marko Čermák - Poslední romantik - 2. doplněné vydání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Marko Čermák - Poslední romantik - 2. doplněné vydání