Matějova akrobacie - Zábavný průvodce akrobatickými cvičeními pro celou rodinu

Kód: 8802405

Úplný název:

Matějova akrobacie - Zábavný průvodce akrobatickými cvičeními pro celou rodinu (Taeymans Rika, Van Bouchout Laura):

Autor a popis:

Taeymans Rika, Van Bouchout Laura,, Lali jóga, 76 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
224 Kč (329 Kč)
  / ks  
koupit
 

Matějova akrobacie je sbírka 24 akrobatických cvičení pro celou rodinu. Všechna cvičení od jednoduchých průpravných her až po skutečné akrobatické prvky přinášejí čistou radost dětem od 3 let i jejich rodičům a pomáhají přitom rozvíjet jejich motorické dovednosti.

Matěj chce na Vánoce doma udělat akrobatické představení. Každý týden proto s mámou a tátou cvičí salta, pyramidy a další triky. Akrobacie popsaná v této publikace vychází z cirkusových technik a z procvičovacích her pohybově rozvojové metodiky Veronicy Sherborne. Rika Taeymans vyvinula tuto směs cirkusu a pohybové filozofie v 90. letech a pojmenovala ji „Cirkomotorika“. Dovednosti potřebné k tomu, aby bylo možné provádět akrobatické triky bezpečně a beze strachu, učí hravou formou pomocí procvičovacích her. Kromě zlepšení fyzických schopností a uvědomění si vlastního těla poskytují tato cvičení také emocionální podněty, a to díky vztahovým hrám.

Rika Taeymans před 20 lety založila první vlámskou cirkusovou školu. Laura Van Bouchout byla jedno z jejích prvních žákyň. Jejich kniha je výsledkem dlouholeté praxe výuky cirkomotoriky, což je příjemná směs akrobacie a pohybových cvičení pro rodiče a děti. Emma Thyssen dodala srozumitelný obrazový doprovod, který krok za krokem ilustruje každou hru nebo pohyb.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Matějova akrobacie - Zábavný průvodce akrobatickými cvičeními pro celou rodinu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Matějova akrobacie - Zábavný průvodce akrobatickými cvičeními pro celou rodinu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Matějova akrobacie - Zábavný průvodce akrobatickými cvičeními pro celou rodinu (hodnotilo 3 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Matějova akrobacie - Zábavný průvodce akrobatickými cvičeními pro celou rodinu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 2).
 
 
 

S Matějova akrobacie - Zábavný průvodce akrobatickými cvičeními pro celou rodinu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro děti a mládež

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Matějova akrobacie - Zábavný průvodce akrobatickými cvičeními pro celou rodinu