Matějova akrobacie - Zábavný průvodce akrobatickými cvičeními pro celou rodinu

Kód: 8802405

Úplný název:

Matějova akrobacie - Zábavný průvodce akrobatickými cvičeními pro celou rodinu (Taeymans Rika, Van Bouchout Laura): Zábavný pruvodce akrobatickými cviceními pro celou rodinu

Autor a popis:

Taeymans Rika, Van Bouchout Laura,, Lali jóga, 76 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
226 Kč (329 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Matějova akrobacie je sbírka 24 akrobatických cvičení pro celou rodinu. Všechna cvičení od jednoduchých průpravných her až po skutečné akrobatické prvky přinášejí čistou radost dětem od 3 let i jejich rodičům a pomáhají přitom rozvíjet jejich motorické dovednosti.

Matěj chce na Vánoce doma udělat akrobatické představení. Každý týden proto s mámou a tátou cvičí salta, pyramidy a další triky. Akrobacie popsaná v této publikace vychází z cirkusových technik a z procvičovacích her pohybově rozvojové metodiky Veronicy Sherborne. Rika Taeymans vyvinula tuto směs cirkusu a pohybové filozofie v 90. letech a pojmenovala ji „Cirkomotorika“. Dovednosti potřebné k tomu, aby bylo možné provádět akrobatické triky bezpečně a beze strachu, učí hravou formou pomocí procvičovacích her. Kromě zlepšení fyzických schopností a uvědomění si vlastního těla poskytují tato cvičení také emocionální podněty, a to díky vztahovým hrám.

Rika Taeymans před 20 lety založila první vlámskou cirkusovou školu. Laura Van Bouchout byla jedno z jejích prvních žákyň. Jejich kniha je výsledkem dlouholeté praxe výuky cirkomotoriky, což je příjemná směs akrobacie a pohybových cvičení pro rodiče a děti. Emma Thyssen dodala srozumitelný obrazový doprovod, který krok za krokem ilustruje každou hru nebo pohyb.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Matějova akrobacie - Zábavný průvodce akrobatickými cvičeními pro celou rodinu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Matějova akrobacie - Zábavný průvodce akrobatickými cvičeními pro celou rodinu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Matějova akrobacie - Zábavný průvodce akrobatickými cvičeními pro celou rodinu (hodnotilo 3 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Matějova akrobacie - Zábavný průvodce akrobatickými cvičeními pro celou rodinu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 2).
 
 
 

S Matějova akrobacie - Zábavný průvodce akrobatickými cvičeními pro celou rodinu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro děti a mládež

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Matějova akrobacie - Zábavný průvodce akrobatickými cvičeními pro celou rodinu