Matematické minutovky pro 8. ročník - 1. díl - Pro vzdělávací oblast Matematika a její apl

Kód: 7230274

Úplný název:

Matematické minutovky pro 8. ročník - 1. díl - Pro vzdělávací oblast Matematika a její apl (Hricz Miroslav): Pro vzdelávací oblast Matematika a její aplykace dle RVP ZV

Autor a popis:

Hricz Miroslav, Prodos, 40 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
31 Kč (32 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Publikace navazuje na řadu Matematických …minutovek pro předcházející ročníky ZŠ. Stejně jako předchozí dva díly této řady budou i Matematické …minutovky 8 vytištěny ve formátu 200 x 260 s perforovanými stranami, což umožňuje uvolnit jednotlivé listy a pracovat s nimi samostatně. Příklady jsou zaměřeny na všestranné procvičování matematických vědomostí a dovedností.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Matematické minutovky pro 8. ročník - 1. díl - Pro vzdělávací oblast Matematika a její apl do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Matematické minutovky pro 8. ročník - 1. díl - Pro vzdělávací oblast Matematika a její apl.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Matematické minutovky pro 8. ročník - 1. díl - Pro vzdělávací oblast Matematika a její apl (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Matematické minutovky pro 8. ročník - 1. díl - Pro vzdělávací oblast Matematika a její apl bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Matematické minutovky pro 8. ročník - 1. díl - Pro vzdělávací oblast Matematika a její apl doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Matematické minutovky pro 8. ročník - 1. díl - Pro vzdělávací oblast Matematika a její apl