Maturitní minimum - sbírka úloh z matematiky pro střední školy

Kód: 7196030

Úplný název:

Maturitní minimum - sbírka úloh z matematiky pro střední školy (Kubát Josef): Sbírka úloh z matematiky pro strední školy

Autor a popis:

Kubát Josef, Prometheus, 196 stran, jazyk - angličtina, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
121 Kč (133 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.10.2017 dopoledne. 
 

Sbírka úloh z matematiky pro střední školy Sbírka obsahuje úlohy ze všech tematických celků, které jsou na středních školách probírány. Současně jsou u každého tématu shrnuty a pojmenovány potřebné dovednosti, které by měl maturant znát a ovládat. Tato publikace se tak v současné době nejvíce přibližuje charakteru katalogu cílových požadavků MŠMT pro získání státní maturity z matematiky. Její zvládnutí se tak stává možná nutnou (nikoliv však postačující) podmínkou k úspěšnému absolvování středoškolské maturity z matematiky.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Maturitní minimum - sbírka úloh z matematiky pro střední školy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Maturitní minimum - sbírka úloh z matematiky pro střední školy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Maturitní minimum - sbírka úloh z matematiky pro střední školy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Maturitní minimum - sbírka úloh z matematiky pro střední školy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Maturitní minimum - sbírka úloh z matematiky pro střední školy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro SŠ / Maturitní minimum - sbírka úloh z matematiky pro střední školy