Matematika 7 pro ZŠ a víceletá gymnázia - Geometrie - pracovní sešit

Kód: 7238682

Úplný název:

Matematika 7 pro ZŠ a víceletá gymnázia - Geometrie - pracovní sešit (kol.): Pro základní školy a víceletá gymnázia s prílohou Prehled uciva

Autor a popis:

Fraus, 80 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
79 Kč (79 Kč)
  / ks  
koupit
 

Pracovní sešit je praktickým a užitečným doplňkem k  učebnici, má shodné řazení a číslování celků jako učebnice. Pracovní sešit usnadňuje řešení úloh z učebnice a umožňuje žákům zapisovat poznámky a řešení k úlohám z vyučovací hodiny. Současně obsahuje i  řadu příkladů k samostatnému procvičování, domácím úkolům, úlohy pro nadané žáky apod. Je koncipován tak, aby v hodině matematiky žáci nemuseli používat žádný další poznámkový sešit.

V úvodu jsou zařazeny také úlohy sloužící ke zopakování učiva matematiky 1.–5. ročníku ZŠ. Dalším doplňkem je vždy Souhrnný přehled učiva z učebnice, pro kterou je určen, a předloha k vystřihování a skládání.

V pracovních sešitech pro 7. ročník je zavedená novinka – historická lišta, na kterou si žáci mohou zaznamenávat historické události související s matematikou, a postupně je řadit do chronologie na této liště.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Matematika 7 pro ZŠ a víceletá gymnázia - Geometrie - pracovní sešit do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Matematika 7 pro ZŠ a víceletá gymnázia - Geometrie - pracovní sešit.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Matematika 7 pro ZŠ a víceletá gymnázia - Geometrie - pracovní sešit (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Matematika 7 pro ZŠ a víceletá gymnázia - Geometrie - pracovní sešit bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Matematika 7 pro ZŠ a víceletá gymnázia - Geometrie - pracovní sešit doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Matematika 7 pro ZŠ a víceletá gymnázia - Geometrie - pracovní sešit