Matematika 8 pro ZŠ a víceletá gymnázia - Geometrie - pracovní sešit

Kód: 7238687

Úplný název:

Matematika 8 pro ZŠ a víceletá gymnázia - Geometrie - pracovní sešit (kol.): Pro záklandí školy a víceletá gymnázia s prílohou Prehled uciva

Autor a popis:

FRAUS, 80 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
81 Kč (79 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.10.2017 dopoledne. 
 

Pracovní sešit je praktickým a užitečným doplňkem k  učebnici, má shodné řazení a číslování celků jako učebnice. Pracovní sešit usnadňuje řešení úloh z učebnice a umožňuje žákům zapisovat poznámky a řešení k úlohám z vyučovací hodiny. Současně obsahuje i  řadu příkladů k samostatnému procvičování, domácím úkolům, úlohy pro nadané žáky apod. Je koncipován tak, aby v hodině matematiky žáci nemuseli používat žádný další poznámkový sešit.

V pracovních sešitech pro 8. a 9. ročník již nejsou opakována zadání všech úloh z učebnice, ale jsou zde pouze některé vybrané úlohy, neboť žáci by již měli být schopni bez problémů pořizovat vlastní zápisy. Limitovaný rozsah pracovních sešitů tak bylo možno využít k zadání množství dalších příkladů a úloh k procvičování.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Matematika 8 pro ZŠ a víceletá gymnázia - Geometrie - pracovní sešit do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Matematika 8 pro ZŠ a víceletá gymnázia - Geometrie - pracovní sešit.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Matematika 8 pro ZŠ a víceletá gymnázia - Geometrie - pracovní sešit (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Matematika 8 pro ZŠ a víceletá gymnázia - Geometrie - pracovní sešit bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Matematika 8 pro ZŠ a víceletá gymnázia - Geometrie - pracovní sešit doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Matematika 8 pro ZŠ a víceletá gymnázia - Geometrie - pracovní sešit