Matematika 8 pro ZŠ a víceletá gymnázia - příručka učitele

Kód: 7238688

Úplný název:

Matematika 8 pro ZŠ a víceletá gymnázia - příručka učitele (kol.): Pro základní školy a víceltá gymnázia

Autor a popis:

Fraus, 86 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
402 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.9.2017 dopoledne. 
 

Příručka učitele je nedílnou součástí učebnic. Jsou v ní formulovány cíle jednotlivých tématických celků, obsahuje metodické poznámky a komentáře k práci s učivem a výsledky všech úloh ze základní učebnice i z pracovního sešitu. Učitel v příručce dále nalezne náměty pro samostatnou práci žáků, pro další rozšíření učiva a také návrhy na projekty. Příručka obsahuje i informace o všem, co je uvedeno na liště, a to v takovém rozsahu, aby učitel nemusel tyto informace vyhledávat v jiných zdrojích.

Příručka také obsahuje tématický plán - rozvržení učiva matematiky v našich učebnicích pro 6.-9. ročník a přehled očekávaných výstupů a kompetencí vždy pro příslušný ročník. V závěru příručky najdete doporučenou literaturu (nabídku titulů, která by mohla sloužit k základní orientaci v současné nabídce knih o matematice a vyučování matematice, ale i v osvědčených titulech staršího data), důležité webové adresy a také přehled akcí pro učitele matematiky, které pořádá JČMF.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Matematika 8 pro ZŠ a víceletá gymnázia - příručka učitele do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Matematika 8 pro ZŠ a víceletá gymnázia - příručka učitele.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Matematika 8 pro ZŠ a víceletá gymnázia - příručka učitele (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Matematika 8 pro ZŠ a víceletá gymnázia - příručka učitele bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Matematika 8 pro ZŠ a víceletá gymnázia - příručka učitele doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Matematika 8 pro ZŠ a víceletá gymnázia - příručka učitele